Usługi poligraficzne dla restauracji

sezon.net.pl

Z usług firm poligraficznych i introligatorskich korzystają także lokale gastronomiczne.

Z pozoru może się wydawać, że pizzeria w Myślenicach, kawiarnie, puby i kluby raczej nie mają zbyt wiele wspólnego z branżą poligraficzno-introligatorską, ale nic bardziej mylnego. Jeśli chcemy prowadzić elegancką restaurację, musimy zadbać m.in. o zatrudnienie dobrego szefa kuchni oraz sprawnych i uprzejmych kelnerów, ułożenie smacznego menu opartego na dobrej jakości produktach, a także właściwą aranżację lokalu.

Gdzie tu miejsce na poligrafię? Wizytówką każdej restauracji jest menu. Co z tego, że nasz szef kuchni serwuje najbardziej wykwintne dania, jeśli nakażemy gościom wybieranie ich z menu składającego się z pozszywanych kartek ksero? Każda szanująca się restauracja czy też inny lokal gastronomiczny dba o to, aby karta dań była bardzo elegancka i samym wyglądem zachęcała klientów do zamawiania jedzenia. Firmy świadczące usługi introligatorskie oferują całą masę wzorów menu – od nowoczesnych form po karty oprawiane w skórzane oprawy.

Dobre menu powinno mieć twardą okładkę i zalaminowane strony odporne na zabrudzenia. Ważny jest także odpowiedni podział dań, przejrzysty układ, ładna czcionka dostosowana do formy menu i wystroju całego lokalu.

Kroma z Nowego Tomyśla http://kroma.com.pl/ wykorzystuje obróbkę CNC produkując deski do krojenia i krzesła drewniane kontenery Białystok